KONST / Litografier / Färglitografi 13486283
nr 1348 6283
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Stilleben. Signerad, numrerad EA, bladets mått: 55x40 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:19:29
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm